Zatvárací nôž - buk 7,5 cm Ibérica 2010 MAM

OK DNI
Zatvárací nôž - buk 7,5 cm Ibérica 2010 MAM buk
Zatvárací nôž - buk 7,5 cm Ibérica 2010 MAM bukZatvárací nôž - buk 7,5 cm Ibérica 2010 MAM buk

Zatvárací nôž - buk 7,5 cm Ibérica 2010 MAM

12.70 €
10.79 €
Cena bez DPH: 8.99 €
Cena pred zľavou:
12.70 €

Vyber veľkosť

---
Kat. číslo: SN00096

Dostupnosť

---
buk
4 - 7 dníPosledná aktualizácia skladu:14.06.2024

Ilustratívne foto - sýtosť farby produktu sa môže líšiť s ohľadom na svetlo v ateliéri alebo rozlíšení či nastavení vášho zariadenia (kontrast farieb, filter modrého svetla a pod.).

platobné možnosti

 


Bežný popis

Drevená rukoväť zatváracích nožov poskytuje používateľovi špecifický pocit v ruke, ktorý je úplne odlišný od nožov s plastovou rukoväťou. Na výrobu sa najčastejšie používa buk. Veľmi obľúbená je však aj exotickejšia bubinga s tmavohnedou až červenou farbou.

Ocel na výrobu nožov pochádza z Nemecka. Na dosiahnutie čo najlepších vlastností obsahuje aj prvky ako kremík, uhlík, molybdén a vanád. Jej tvrdosť potom dosahuje 57 až 59 stupňov na Rockwellovej stupnici.

Materiál čepele: nehrdzavejúca oceľ
Materiál pošvy: buk
Dĺžka čepele: 7,5 cm
Dĺžka pošvy (rukoväte): Hmotnosť: 21 g

Portugalského výrobcu nožov MAM založil v roku 1870 Manuel Antonio Martins. V jeho práci v spoločnosti teraz pokračuje už piata generácia rodiny. Ide teda o rodinný podnik so silným prepojením na tradíciu. Výroba prebieha priamo v Portugalsku a stále obsahuje vysoký podiel ručne vyrábaných výrobkov. Kvalitu nožov MAM podčiarkuje skutočnosť, že výrobca poskytuje na svoje výrobky 10-ročnú záruku. Rôzne výrobné postupy a niektoré dizajnové riešenia sú chránené patentmi.

Výrobca:

MAM
Záručná doba: 24 mesiacov

Otázka na produkt

Ak nám chcete poslať nejaký odkaz, názor alebo dotaz, vyplňte prosím nasledujúci formulár a stlačte tlačidlo Odoslať. Ak Vyplníte platnú e-mailovú adresu, budeme vám môcť zaslať odpoveď.

Fotogaléria

Strážny pes