Zatvárací nôž s vidličkou a otváračom Mam Traditional 2023 MAM

OK DNI
Zatvárací nôž s vidličkou a otváračom Mam Traditional 2023 MAM buk
Zatvárací nôž s vidličkou a otváračom Mam Traditional 2023 MAM buk

Zatvárací nôž s vidličkou a otváračom Mam Traditional 2023 MAM

7.40 €
6.29 €
Cena bez DPH: 5.24 €
Cena pred zľavou:
7.40 €

Vyber veľkosť

---
Kat. číslo: SN00107

Dostupnosť

---
buk
4 - 7 dníPosledná aktualizácia skladu:14.06.2024

Ilustratívne foto - sýtosť farby produktu sa môže líšiť s ohľadom na svetlo v ateliéri alebo rozlíšení či nastavení vášho zariadenia (kontrast farieb, filter modrého svetla a pod.).

platobné možnosti

 


Bežný popis

Ocel na výrobu nožov pochádza z Nemecka. Na dosiahnutie čo najlepších vlastností obsahuje ďalšie prvky, ako sú kremík, uhlík, molybdén a vanád. Jej tvrdosť potom dosahuje 57-59 stupňov Rockwellovej stupnice. Drevená rukoväť zatváracích nožov poskytuje používateľovi špecifický pocit v ruke, ktorý je úplne odlišný od nožov s plastovou rukoväťou.

Materiál: čepeľ: nehrdzavejúca oceľ
Materiál: rukoväť: buk
Rozmery: dĺžka čepele: 6,1 cm, dĺžka rukoväte: Hmotnosť: 34 g

Portugalského výrobcu nožov MAM založil v roku 1870 Manuel Antonio Martins. V jeho práci v spoločnosti teraz pokračuje už piata generácia rodiny. Ide teda o rodinný podnik so silným prepojením na tradíciu. Výroba prebieha priamo v Portugalsku a stále obsahuje vysoký podiel ručne vyrábaných výrobkov. Rôzne výrobné postupy a niektoré dizajnové riešenia sú chránené patentmi. Unikátne je napríklad uzatváracie zariadenie zatváracích nožov, ktoré je veľmi funkčné a spoľahlivé.

Výrobca:

MAM
Záručná doba: 24 mesiacov

Otázka na produkt

Ak nám chcete poslať nejaký odkaz, názor alebo dotaz, vyplňte prosím nasledujúci formulár a stlačte tlačidlo Odoslať. Ak Vyplníte platnú e-mailovú adresu, budeme vám môcť zaslať odpoveď.

Fotogaléria

Strážny pes